poranek

Czy zdarza wam się tak, że od samego rana po przebudzeniu chodzicie z konta w kont i nie wiecie, co ze sobą zrobić? Wychodzicie do praca, a już po powrocie do domu nie macie siły, aby cokolwiek zrobić i kładziecie się na kanapę. Pora to zmienić! Sprawdźcie sami co będzie dla was najlepszym wyjściem! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-zaczac-dobrze-dzien/

Jak rozpocząć dzień z uśmiechem?

Poranna rutyna powinna zacząć się dzień wcześniej. Przede wszystkim powinniście położyć się wcześniej spać. Musicie odłożyć swój telefon na bok, ale nie tylko telefon, powinniście usunąć z zasięgu swojego wzroku wszelaką elektronikę. Niebieskie światło sprzyja bezsenności. Przed snem zróbcie sobie mleko z miodem, weźcie ulubioną książkę i zacznijcie czytać. Dobrze jest nastawić budzik na następny dzień, żeby nie spóźnić się do pracy lub do szkoły.

Jak pozytywnie zacząć dzień?

Kiedy nie musicie nastawiać codziennie rano budzika jesteście prawdziwymi szczęściarzami. Musimy pamiętać, że spanie 11 godzin nie jest dobrym rozwiązaniem. Dorosły powinien spać około ośmiu godzin. Z pewnością sześć czy osiem godzin wystarczy, żeby się wyspać. Po przebudzeniu nie ociągajcie się, od razu ubierzcie się w ulubione kapcie i zejdźcie na śniadanie, zróbcie kawę, herbatę i zjedźcie coś treściwego. 

Jak powinien zaczynać się dzień?

Nieważnie czy jesteście uczniami, studentami, czy pracujecie w  biurze, a może właśnie spełniacie się w roli mamy, nie możecie przede wszystkim zapomnieć o pozytywnym nastawieniu do sprawy. Wszystko to może być o wiele przyjemniejsze, jeśli puścicie swoją ulubioną muzykę, zaczniecie śpiewać oraz kołysać się w rytm muzyki.

Zobacz też: http://www.tolkfolk.pl/jak-zwiekszyc-optycznie-pomieszczenie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here