Wykluczenia i alergie pokarmowe

Catering dietetyczny powstał, by udogodnić życie wszystkim ludziom. Nie jest przeznaczony jedynie dla osób, które się odchudzają, którzy chcą się lepiej czuć czy lepiej wyglądać. Z cateringu dietetycznego mogą też korzystać osoby z ograniczeniami, nietolerancjami pokarmowymi, alergiami, schorzeniami i chorobami wymagającymi zmian w zwykłej diecie. Wiele firm istniejących na rynku stara się swoją ofertą dogodzić wszystkim potencjalnym klientom. Co w takim razie możemy znaleźć w ofertach dla wymagających?

Niestandardowy catering

Wiedząc, że jesteśmy niestandardowymi klientami, często możemy zadawać sobie pytanie, czy na rynku znajdą się cateringi dietetyczne, które sprostają naszym wymaganiom. Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca. Wiele firm cateringowych chce sprostać wymaganiom różnych klientów, przez co na rynku jest coraz więcej ofert niestandardowych diet. Podczas poszukiwań odpowiedniej dla nas diety, możemy zagłębiać się w fora internetowe z opiniami klientów, możemy zaglądać na strony firm cateringowych, jednak najlepszym rozwiązaniem jest serwis internetowy Afterfit.

Odpowiednia oferta diety pudełkowej

Odpowiednia oferta diety pudełkowej

Odnalezienie firm cateringowych z niestandardowymi dietami to nie wszystko. Musimy teraz dokonać wyboru tej konkretnej. Warto zwrócić uwagę na taką, która oferuje swoim klientom więcej nietypowych diet pudełkowych, np.: dietę bez glutenu, bez laktozy, dla cukrzyków. Wtedy możemy być pewni, że ta firma zna się na rzeczy i specjalizuje się w niestandardowych dietach. Bardzo istotne podczas wyboru oferty jest pytanie, czy dla danej firmy uwagi klientów są cenne i czy je respektują. Jeśli nie, wybór takiego cateringu może okazać się strzałem w stopę. Rozwiązaniem może być także wybór indywidualnego cateringu dietetycznego, czyli indywidualne ustalenie diety z firmą cateringową.

Porada dietetyka nieoceniona

Pierwszym, bardzo rozważnym krokiem, jaki powinniśmy zrobić podczas poszukiwania nietypowej diety dla siebie jest rozmowa z doradcą firmy cateringowej bądź wykwalifikowanym dietetykiem, pracującym w owej firmie. Taka rozmowa może nam dużo rozjaśnić, pokazać, na jakie ustępstwa jest w stanie pójść catering dietetyczny Wrocław i czy może dostosować się do wymagań klienta. Warto mieć na oku te firmy, które w ramach swoich ofert mają darmowe konsultacje z dietetykiem. Świadczy to o ogromnym zaangażowaniu cateringu i o tym, jak ważne dla firmy jest komfort klienta, również ten psychiczny. Taka darmowa konsultacja nie nadweręży dodatkowo naszego portfela, pozwoli natomiast wybrać idealną dietę dla nas, nawet jeśli jest trudno dostępna i nietypowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here