Jak doładować konto Steam?

Stacjonarne sklepy z grami mają coraz mniejszy udział w rynku, a dzieje się to na skutek rozrastającej się sfery sprzedaży cyfrowej. Prym w tym elemencie wiedzie zdecydowanie platforma Steam od Valve, na której możemy znaleźć setki, jeśli nie tysiące rozmaitych tytułów. Droga do ich kupienia jest bardzo prosta! Wystarczy skorzystać ze środków przypisanych do naszego profilu, a następnie pobrać pliki gry i gotowe! Możemy grać w najnowsze tytuły bez wychodzenia z domu. Jak doładować konto Steam, aby móc korzystać z dobrodziejstw tej platformy? Istnieje kilka sposobów, które są bardzo proste.

Przede wszystkim musimy ustalić, ile pieniędzy tak naprawdę chcemy wpłacić. Od pewnego czasu na Steam możemy korzystać z cen w złotówkach, co znacząco ułatwia dokonywanie transakcji. Nie musimy męczyć się z bardziej lub mniej korzystnym kursem walutowym naszego banku. Teraz minimalny próg wpłaty to 20 złotych, a maksymalny 400. Twórcy przygotowali dla nas kilka możliwych wariantów. Jeżeli będziemy chcieli wpłacić więcej gotówki, powtórzymy operację kilkukrotnie. Później trzeba wybrać sposób płatności. Najpopularniejsze jest skorzystanie z karty płatniczej. Nie każdy lubi jednak podawać takie dane w internecie i jest to w pełni zrozumiałe. W przeszłości zdarzały się wycieki danych z platformy Valve.

Jak doładować konto Steam, aby było bezpieczniej? Możemy też skorzystać z zewnętrznych serwisów umożliwiających dokonanie przelewu. Efekt jest dokładnie taki sam, jak przy wykorzystaniu karty kredytowej lub debetowej. Najmniej ryzykowna opcja to skorzystanie z Pay Safe Card. Wiąże się to jednak z wycieczką do sklepu, ponieważ jest to schemat zbliżony do działania karty przedpłaconej. My zazwyczaj korzystamy z aplikacji Steam po to, żeby nie wychodzić z domu, a mimo to kupować gry. W pewnych sytuacjach może to być jednak najlepsza opcja. Inną możliwością doładowania konta Steam jest Paypal. Nasz elektroniczny portfel jest uznawany za bezpieczną formę przechowywania pieniędzy, którymi chcemy płacić w sieci. Transakcje dokonywane za jego pośrednictwem są bezproblemowe, także w przypadku doładowania konta na platformie Valve.

Doładowania konta Steam możemy dokonać o każdej porze dnia i nocy! To idealne rozwiązanie dla osób, które są aktywne i mają czas głównie późnymi wieczorami. Nie ogranicza nas czas otwarcia stacjonarnego sklepu, korki w mieście czy zła pogoda. Po prostu włączamy aplikację, klikamy kilka razy w odpowiednich miejscach, wpisujemy niezbędne dane i gotowe. Nasze konto Steam ma przypisane fundusze do portfela, z których możemy korzystać!

Sama platforma stworzona przez Valve jest dość intuicyjna, więc nie powinniśmy mieć dużego problemu z tym, jak doładować konto Steam. Mnogość opcji i kilka dostępnych progów wpłaty sprawia, że właściwie każdy dokona tej transakcji szybko i łatwo. Jest to oczywiście w interesie twórców, którym zależy na niskim poziomie skomplikowania. Po doładowaniu konta możemy przejść do sklepu, który często obfituje w promocje. Kupowanie gier online jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here