Blokowanie wiadomości

Wiele razy zastanawiałeś się pewnie nad tym jak zablokować sms. Niechciane wiadomości wysyłane są przez firmy, które są w posiadaniu naszego numeru z różnych przyczyn. My zwykle nie mamy czasu ich czytać, czy ochoty odpisywać na nie. Natrętnie i po kilkanaście razy słyszysz dźwięk wiadomości przychodzącej i nie wiesz, czy pisze ktoś znajomy, ktoś na kogo wiadomość czekasz, czy może to znów reklama. Pewnie czasem też zastanawiasz się jak zablokować sms od numeru który znasz. Jeśli chcesz chronić swoją prywatność i cenisz swój czas nic prostrzego jak zablokować sms i dzwonek powiadomień. Nie powinniśmy nikomu przekazywać naszego numeru jeśli to nie jest absoltnie koniecznie. Czasem natomiast nieświadomie zaznaczymy jakąś zgodę o rozporządzaniu naszymi danymi i problem gotowy. Trudno potem uwolnić się od natarczywych wiadomości z wygranymi, czy innych wróżek. Czasami ilość dostarczanych do nas wiadomości zawierających spam jest porażająca. Trudno stwierdzić, czy warto odrywać się od zajęć, tylko po to by przeczytać kolejną bzdurę o wylosowaniu naszego numeru. Wiadomo, że w taki sposób działają naciągacze, firmy, które żerują na ludzkiej naiwności. Czasem ktoś nam bliski, powiedzmy osoba starsza, ulega tej manipulacji i traci, wysyłając kolejne wiadomości płatne, które mają być odpowiedzią na podstępnie zadawane pytania. Wystarczy wiedzieć jak zablokować sms, by pomóc tej osobie rozwiązać problem niechcianych wiadomości.
Bywa, że nie mamy ochoty rozmawiać z kimś znajomym, a nawet czytać jego słów, że nas denerwuje i wolimy nie mieć z nim kontaktu, nawet jednostronnego. Wtedy też wystarczy zablokować wiadomości od takiej osoby i cieszyć się świętym spokojem. Niekiedy też dłużnicy mają problem z ciągłym nagabywaniem przez firmy windykacyjne za pomocą wiadomości tekstowych, czasem również wielokrotnie w ciągu dnia. Można łatwo rozwiązać ten problem blokując wiadomości od tego numeru. A czasem, jak to w życiu, jesteśmy na spotkaniu z osobą ciekawską, które chce wiedzieć kto i co do nas pisze. Najchętniej sprawdzałaby nam telefon w każdej możliwej sytuacji, co bywa krępujące i niezręczne. Wtedy również wystarczy wiedzieć jak zablokować sms, by podczas spotkania z dziewczyną nie napisał do nas ktoś niepożądany, ktoś o czyim istnieniu wolimy nie informować partnerki. Zablokowanie smsa w takim przypadku całkowicie rozwiązuje problem. Nawet najbardziej ciekawska osoba nie wie, że ktoś do nas pisał, bo wiadomość fizycznie nigdy się nie pojawia, jest zablokowana.
Tak więc sytuacji kiedy niechciane treści trafiają na nasz telefon jest wiele, można sobie z tym poradzić i w prosty sposób rozwiązać problem, wystarczy tylko chcieć i znać na to odpowiednie sposoby. Nie zaskoczą nas już wróżki, niechciane reklamy, oszukane konkursy, w których rzekomo jesteśmy laureatami, jeśli tylko zechcemy odpisać, czy nękające firmy współpracujące z wierzycielem naszych długów. No i dziewczyna może spać spokojnie jak mówi znane przysłowie : „czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here