Zioła lecznicze z Peru – naturalna medycyna znana od wieków

Ziołolecznictwo od wieków cieszy się dużym zainteresowaniem. Starannie wyselekcjonowane zioła posiadać mogą szereg prozdrowotnych właściwości, a tym samym mogą pomagać w leczeniu wielu schorzeń i w ich profilaktyce. Takie działanie posiadają także unikatowe zioła z Peru!

Medycyna naturalna prosto z Peru

Peru to kraj znajdujący się w zachodniej części Ameryki Południowej. To właśnie tam wznoszą się majestatyczne Andy, które znaczą krajobraz, a także rosną tam gęste dżungle amazońskie z bogactwem tropikalnych roślin.

W Peru rozwijały się również tajemnicze kultury, w tym między innymi istniało tam Imperium Inków ze swoją stolicą w Machu Picchu. Także i dzisiaj na terenie Peru istnieje wiele kultur regionalnych, które kontynuują tradycje swoich przodków.

Peru dało światu także liczne peruwiańskie zioła, które znane są od wieków ze swoich wyjątkowych właściwości potwierdzonych przez peruwiańskich Indian. Co mamy do wyboru?

Rodzaje peruwiańskich ziół

Zioła peruwiańskie posiadają bardzo szerokie zastosowanie i mogą być używane na różnego rodzaju dolegliwości. Często tworzą one złożone kuracje, które przeznaczone są do kompleksowego oczyszczania i leczenia całego organizmu.

Wśród najpopularniejszych ziół z Peru znajdują się:
– Vilcacora – Koci Pazur
– Graviola
– Tahuari
– Ubos
– Palo de huaco
– Huaco blanco
– Sangre de drago
– Chuchuhuasi

Te tajemnicze zioła peruwiańskie zawierają wiele wartościowych składników – witaminy, minerały, alkaloidy, taniny, przeciwutleniacze, które mogą pomagać w leczeniu różnych schorzeń – układu pokarmowego, w tym wątroby, nerek, dróg oddechowych, reumatyzmu, a nawet nowotworów.

Gdzie można zakupić zioła peruwiańskie?

Obecnie peruwiańskie zioła cieszą się dużym zainteresowaniem także w Polsce. Wybierane są jako wsparcie w leczeniu różnych schorzeń, ale również jako profilaktyka przez tych, którzy w całkowicie naturalny sposób pragną zadbać o swoje zdrowie.

Najlepiej kupować je od sprzedających posiadających duże doświadczenie w dostarczaniu takich produktów jak zioła lecznicze sklep powinien oferować produkty oryginalne, od sprawdzonych dostawców, świeże.

Można składać także internetowe zamówienia na zioła lecznicze sklep może wówczas zrealizować zamówienie całkowicie on-line – bezpiecznie opakowane produkty będą wtedy dostarczone bezpośrednio pod wyznaczony adres.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here