Jaki zabieg wykonać, gdy chcemy pozbyć się szybko tkanki tłuszczowej?

Medycyna estetyczna oraz chirurgia plastyczna są obecnie łatwo dostępne, a ich ceny – atrakcyjne dla wielu klientów. Dlatego też, coraz więcej osób decyduje się na poprawę swojej sylwetki za pomocą rożnych, bezinwazyjnych metod. Do najpopularniejszych takich zabiegów zalicza się liposukcję lub jej młodszą siostrę – lipolizę iniekcyjną. Co to są za zabiegi i ile kosztują?

1. Liposukcja Katowice

Liposukcja katowice to zabieg, który inaczej zwany jest odsysaniem tłuszczu. Najnowsza metoda laserowa pozwala pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej z takich miejsc jak pośladki, brzuch, uda. Wcześniej takie odsysanie tłuszczu wiązało się z typową operacją i użyciem skalpela. Pacjent wówczas musiał był hospitalizowany i poddany obserwacji. Obecnie, liposukcję wykonuje się przy pomocy lasera. Zabieg ten nie jest niebezpieczny. Polega bowiem na wykonaniu delikatnego i małego nacięcia w miejscu, w którym będzie odsysany tłuszcz i wprowadzenia do niego lasera. Laser ten ma zabić cząsteczki tłuszczu i zamienić je w stan płynny, które mają być odessane na zewnątrz. Taka liposukcja Katowice jest szybsza, mniej bolesna i nie wymaga ani specjalnego przygotowani ani rekonwalescencji. Co ważne, liposukcja laserowa Katowice to zabieg dość drogi – ceny wahają się od 500 do nawet 10 000 zł.

2. Lipoliza iniekcyjna Katowice

Ten zabieg również rozprawia się z tłuszczem, jednak w zupełnie inny sposób. Polega on na tym, iż do konkretnych partii ciała wprowadzony jest specjalny środek, który rozbija tkankę tłuszczową. Co ważne, ten zabieg wykonuje się także w trudniejszych partiach ciała, takich jak np. podbródek czy pod oczami. Lipoliza iniekcyjna Katowice to zabieg, który dedykowany jest przede wszystkim szczupłym pacjentkom, które mają problem z konkretnymi miejscami, w których tłuszcz nie chce zniknąć mimo odpowiedniej diety i ćwiczeń. Lipoliza iniekcyjna Katowice jest także zabiegiem dużo tańszym niż liposukcja laserowa Katowice. Zarówno jeden, jak i drugi wymaga jednak fachowej konsultacji oraz opieki specjalistów. Ważny tu jest stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby oraz to, jakie posiada pacjent ciało i jak dba on o siebie. Zabiegi te nie mają na celu odchudzić pacjentów, lecz wymodelować ich sylwetki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here