Coolsculpting

Masz parę dodatkowych kilogramów, z którymi przestałaś sobie radzić? Czujesz się przez to nieatrakcyjnie i źle? Diety, które stosujesz od dłuższego czasu, nie przynoszą zamierzonego efektu? A aktywność fizyczna nie redukuje cellulitu? Jeżeli zmagasz się z powyższymi problemami ten tekst jest dla Ciebie! Zostań z nami, a poznasz metodę, która sprawi, że będziesz zadowolona ze swojej sylwetki!

Coolsculpting

Słyszałaś o nowoczesnej metodzie, radzenia sobie ze zbędną tkanką, jaką jest coolsculpting? W dosłownym tłumaczeniu słowo to oznacza „rzeźbienie zimnem”. Jest to nic innego jak zamrażanie komórek tłuszczowych. Jest to idealny zabieg dla każdej osoby, która marzy o idealnym ciele i wyglądzie. Zabieg ten staje się coraz bardziej popularny szczególnie ze względu na to, że jest on w 100 procentach bezinwazyjny oraz bezpieczny. Jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu coolsculptingu jest ciąża oraz karmienie piersią. Wszystkie pozostałe osoby mogą korzystać z tej metody bez żadnych ograniczeń oraz bez specjalistycznego przygotowania. Po zakończeniu zabiegu, który trwa 60 minut możemy bez problemu wrócić do normalnych codziennych aktywności. Może pojawić się jedynie lekkie zaczerwienienie partii cała, które zostały poddane zabiegowi. Należy jednak pamiętać, że zamrażanie tkanki tłuszczowej nie jest metodą walki z otyłością i nie może zastępować zdrowej i zbilansowanej diety oraz regularnej aktywności fizycznej.

Coolsculpting posiada certyfikat CE. Metoda została również zatwierdzona przez FDA w zakresie nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zamrażanie tkanki tłuszczowej może poszczycić się dużą ilością badań klinicznych. Ich wyniki wykazują, że zabieg ten zapewnia zauważalną, możliwą do zmierzenia redukcję tkanki tłuszczowej. Średnia redukcja tkanki tłuszczowej po jednym zabiegu wynosi około 22% masy tkanki tłuszczowej objętej kuracją. Zamrożone komórki tłuszczowe są usuwane w trakcie zwyczajnego procesu metabolicznego organizmu po około dwóch do czterech miesięcy po zabiegu.

Zamrażanie komórek tłuszczowych jest, więc wprost idealnym zabiegiem dla każdej osoby, która chce mieć smukłe i jędrne ciało. Koszt jednego zabiegu to jednak około 1500 złotych, co jest dosyć sporym wydatkiem, biorąc pod uwagę fakt, że dla wystąpienia pozytywnego rezultatu zabiegu należy wykonywać je przez 2 miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here