Liposukcja po ciąży - przepustka do dawnej sylwetki?

Szczególnym zaskoczeniem dla kobiety jest wygląd ciała po ciąży. Oczywiście, nie można oczekiwać, że kilka dni po porodzie, brzuch, który naciągał się do ogromnych rozmiarów, „wskoczy” od razu do odpowiedniej wielkości. Problemem staje się jednak czas, który upływa, a mimo starań skóra i kondycja brzucha nadal nie ulegają poprawie. Czy liposukcja jest rozwiązaniem? Jakich można się po niej spodziewać efektów?

Liposukcja efekty, których można się spodziewać po ciąży

Można odzyskać poczucie własnej wartości i samoakceptację po ciąży, podejmując się zabiegu liposukcji. Wbrew opinii społeczeństwa, odsysanie tłuszczu nie zawsze jest lekiem na własne „widzi mi się”, ale prawdziwym panaceum na polubienie własnego ciała lub przywrócenie dawnej sylwetki.

Odsysanie tłuszczu przed i po jest szczególnie kuszące dla młodych matek, których własny obraz w lustrze jest powodem do dyskomfortu lub wstydu, które wykluczają je ze społeczeństwa, a nawet aktywności seksualnej z mężem.

Liposukcja po ciąży – nowe życie młodej mamy

Dlaczego odsysanie tłuszczu przed i po może przynieść kobiecie zmianę dotychczasowego życia?

Kompleksowo wykonywane zabiegi liposukcji mogą jednocześnie odizolować warstwę zalegającego tłuszczu, a także poprawić jędrność i podnieść wybrane partie ciała, na przykład piersi, które po ciąży znacząco straciły swoją witalność.

Liposukcja efekty to zatem nie tylko przemiana cielesna, ale często dotykająca sfery psychicznej. Kobieta, dzięki chirurgicznemu przywróceniu sylwetki do dawnej formy, czuje się wartościowa, chętna do podejmowania wyzwań i pragnąca uczestniczyć w życiu towarzyskim i seksualnym.

Liposukcja związana z ciążą – co warto o niej wiedzieć?

Chcąc znowu spojrzeć w lustro z dumą i wiedzieć, że się dobrze wygląda, trzeba najpierw mieć świadomość samego zabiegu i tego, jak on wygląda. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku kobiet, które niedawno urodziły dzieci, ponieważ jest to ingerencja chirurgiczna, która wymaga rekonwalescencji.

Jest to istotne z punktu widzenia mam, które przez jakiś czas, po przeprowadzeniu zabiegu, są wyłączone z przeciążania się, a nawet wykonywania podstawowych czynności.

Okres gojenia ran po liposukcji to najczęściej 7 tygodni, kiedy następuje ściągnięcie szwów i założenie opatrunkowej opaski uciskowej.

Liposukcja efekty są zatem kuszące, ale najpierw trzeba przeanalizować, czy na takie zmiany jest właściwy moment.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here