Kuchenka retro wolnostojąca – stylowy sprzęt w Twojej kuchni!

Kuchenka jest jednym z podstawowych sprzętów kuchennych. Aktualnie w sprzedaży na klientów czeka szeroka gama tego typu produktów. Wśród nich dostępne są także efektowne kuchenki w stylu retro. To idealny wybór do stylizowanej kuchni!

Najczęściej przy wyborze kuchenki nie zwracamy aż tak dużej uwagi na jej wygląd. Przeważnie wybieramy model, który posiada uniwersalną stylistykę i nadaje się do każdej kuchni.

Warto jednak zaznaczyć, że coraz więcej osób kładzie nacisk także na wygląd swojego sprzętu AGD. Wtedy, gdy chcemy uzyskać stylową aranżację kuchni, dobór odpowiedniego wyposażenia kuchennego ma szczególne znaczenie!

Kuchnia w stylu retro – jaka kuchenka będzie najlepsza?

Przestrzeń kuchni zaaranżowanej w stylu retro ma w sobie unikatowy czar i szyk. Retro kuchnie są przytulne, a przy tym eleganckie, przywodząc na myśl wzornictwo popularne przed laty.

Zakup mebli kuchennych w stylu retro nie stanowi problemu. Schody mogą jednak zacząć się wtedy, gdy chcemy dokupić sprzęt AGD wpisujący się w taką aranżację. Zdecydowanie najlepszym wyborem będzie wtedy kuchenka stylizowana, w tym także kuchenka retro wolnostojąca, która nie wymaga zabudowy. Najczęściej mamy do czynienia z modelami gazowymi, ale w sklepach znajdziemy też kuchenki z płytami ceramicznymi czy indukcyjnymi.

Kuchenki retro posiadają detale nawiązujące do wyglądu dawnych kuchenek. Najczęściej posiadają łukowate wykończenie okienka piekarnika oraz stylizowane uchwyt i gałki. Dodatkowo, mogą one posiadać także lekko kremowy kolor zamiast śnieżnej bieli, którą wykańcza się sprzęt w nowoczesnym stylu. Dostępne są także kuchenki w innych kolorach, na przykład czarne, pomarańczowe czy brązowe.

Retro kuchenka z nowoczesnymi funkcjami dla maksymalnej wygody gotowania

Wygląd kuchenki w stylu retro to jedno, natomiast nie oznacza on wcale, że taki sprzęt nie będzie posiadał nowoczesnych funkcji. Także kuchenka retro wolnostojąca może zaoferować swoim użytkownikom takie same opcje jak ta w nowoczesnym stylu.

W kuchenkach retro wolnostojących stosuje się między innymi:
– wbudowane zapalarki do gazu
– systemy zabezpieczające
– piekarniki elektryczne z pełną gamą funkcji
– timery odmierzające czas
– systemy sygnalizacji dźwiękowej

Podsumowując, kuchenki retro wolnostojące to doskonały wybór do każdej kuchni aranżowanej tak, jak dawniej!

Kuchenki retro wolnostojące dostępne są w ofercie Lofra.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here