sukienka mini na weselu
fot. pexels.com

Moda weselna rządzi się troszkę innymi prawami, niż klasyczne stroje. Powinna ona przestrzegać pewnych zasad, zwłaszcza w zakresie elegancji, dobrego tonu i wyczucia stylu. Niektóre kreacje nie nadają się na wesele i z pewnością nie powinno się ich zakładać. Czy sukienka mini będzie dobrym pomysłem na elegancką uroczystość weselną? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/sukienki-mini-na-wesele-co-wybrac/

Eleganckie przyjęcie weselne

Wesela zazwyczaj robione są w bardzo eleganckim stylu i ich organizacja kosztuje bardzo dużo państwa młodych. Każdy szczegół wówczas ma znaczenie i jest po to, by spełnić oczekiwania o najważniejszym dniu w życiu przyszłych małżonków.

Ubierając się na wesele, na które zostałaś zaproszona, również powinnaś wziąć to pod uwagę, zwłaszcza przy dokonywaniu wyboru co do kreacji.

Utrzymana w eleganckim tonie uroczystość wymaga tego, aby i gości, którzy zostali na nią zaproszeni dostosowali się do tego wskaźnika. Elegancki ton uroczystości, dekoracji oraz strojów państwa młodych wymaga od ciebie tego, by i twoja kreacja wpisywała się w dress code.

Sukienka mini na weselu

Dlatego też sukienka mini na weselu nie jest do końca dobrym pomysłem. Zwłaszcza, że bardzo dużo eksponuje i wielu osobom może się to nie spodobać. Nie powinnaś zakładać sukienki, która kończy się ledwie na pośladkami na tak elegancką uroczystość. To świetny pomysł na imprezę w klubie, jednakże nie jest na miejscu jeśli wybierasz się na ślub do kościoła czy do Urzędu Stanu Cywilnego, a później na wesele.

Sukienka mini to kreacja, która bardzo dużo eksponuje, a też nie każda figura kobieca nadaje się do tego, by móc ją swobodnie nosić. I uwierz nam, nawet jeśli masz nieziemskie nogi i chętnie pokazujesz je światu, to twoja sukienka powinna sięgać co najmniej do kolana. Inaczej możesz zrobić bardzo kiepskie wrażenie na weselu, a także pozostać na językach gości! Nie chcesz przecież również zirytować państwa młodych swoją kreacją, prawda?

Przeczytaj też: http://www.tolkfolk.pl/czy-modna-sukienka-jest-droga/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here